poniedziałek, 29 października 2018

Jak wykonać zestaw na Tonik z kwasem salicylowym BHA 2% bez alkoholu?

FOTORELACJA, czyli krok po kroku robimy Zestaw na Tonik z kwasem salicylowym BHA 2% bez alkoholu


1 - Przed przystąpieniem do wykonania toniku sprawdź zawartość zestawu, przeczytaj dokładnie instrukcję i przygotuj sobie miejsce pracy zachowując podstawowe zasady higieny: czysty blat, umyte ręce itp. Wszystkie elementy wchodzące w skład zestawu są czyste i nie wymagają odkażania. Wszystkie półprodukty powinny mieć temperaturę pokojową.


2 - W przypadku niezgodności lub niejasności NIE wykonuj zestawu, tylko skontaktuj się z nami na adres info@biochemiaurody.com
- Odkręć butelkę z hydrolatem i zdejmij końcówkę dozującą.
- Następnie odkręć butelkę z Ekstraktem z kory wierzby, zdejmij końcówkę dozującą i przelej do butelki z hydrolatem cały Ekstrakt z kory wierzby.

5 - W dalszej kolejności przesyp do dużej butelki Ekstrakt z lukrecji (Kwas glicyryzynowy) i wykonaj kilka kolistych ruchów butelką, aby zamieszać całość. Zakręć ponownie butelkę z tonikiem i następnie wstrząsaj butelką przez ok. minutę, aby dodany proszek rozpuścił się całkowicie.


- Na butelce po hydrolacie, w miejsce starej naklej nową etykietkę z nazwą gotowego produktu, wpisując na niej uprzednio datę ważności toniku.
- Tonik gotowy do użytku!

Postać wykonanego produktu:
Płyn o ziołowym zapachu i kolorze od jasno do ciemno bursztynowego.
Pełna instrukcja wykonania i zastosowania zestawu >> TUTAJ

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz