poniedziałek, 8 października 2018

Jak wykonać zestaw na Serum łagodzące S.O.S. ?

Fotorelacja czyli krok po kroku robimy Zestaw Serum łagodzące S.O.S. 
Do kupienia >> http://www.biochemiaurody.com/sklep/serum-sos.html

1. Przed przystąpieniem do wykonania serum sprawdź zawartość zestawu, przeczytaj dokładnie instrukcję i przygotuj sobie miejsce pracy zachowując podstawowe zasady higieny: czysty blat, umyte ręce itd. Wszystkie elementy wchodzące w skład zestawu są czyste i nie wymagają odkażania. Wszystkie półprodukty powinny mieć temperaturę pokojową.

2. Do butelki z Mleczkiem przelej hydrolat z probówki (niewidoczny na zdjęciu), następnie przesyp Kwas glicyryzynowy, wymieszaj dokładnie całość przez kilka minut, aż do rozpuszczenia proszku.3. Następnie przelej do mleczka Beta-glukan ...4. ... i Kompleks liposomowy. Poczekaj, aż płyny spłyną niemal do ostatniej kropli. Za pomocą plastikowej bagietki wymieszaj dokładnie roztwór przez kilka sekund.5. Następnie dodaj do mleczka Żel hialuronowy i wymieszaj bagietką (pomóż sobie bagietką, aby wydobyć całą porcję żelu z probówki).


6. Na plastikową butelkę z gotowym serum (która służy do przechowywania zapasu serum) oraz na pustą butelkę z pipetką naklej nowe etykietki z nazwą gotowego produktu, wpisując na nich uprzednio datę ważności serum.7. Wstrząśnij jeszcze raz butelką z gotowym serum i przelej porcję serum do podręcznej butelki, użyj w tym celu szklaną pipetkę przy nakrętce butelki. Serum jest gotowe do użytku!
Postać wykonanego produktu:
Płynna, mleczna emulsja, w kolorze beżowym i delikatnym zapachu.


Pełna instrukcja wykonania i zastosowania zestawu >> TUTAJ
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz