wtorek, 12 czerwca 2018

Jak wykonać zestaw na Booster olejowy GC 20% ?

FOTORELACJA, czyli krok po kroku robimy Booster olejowy GC 20%1 - Przed przystąpieniem do wykonania sprawdź zawartość zestawu i przygotuj sobie miejsce pracy zachowując podstawowe zasady higieny: czysty blat, umyte ręce itp. Wszystkie elementy wchodzące w skład zestawu są czyste i nie wymagają odkażania. Wszystkie półprodukty powinny mieć temperaturę pokojową.
2 - W przypadku niezgodności lub niejasności NIE wykonuj zestawu, tylko skontaktuj się z nami na adres info@biochemiaurody.com


- Do pustej, plastikowej butelki przelej ostrożnie Silikon roślinny.


- Następnie bardzo ostrożnie i dokładnie przelej do butelki całą porcję Witaminy C w olejku oraz Ekstrakt z granatu. Przelewając do butelki kolejne olejki daj im czas, aby spłynęły niemal do ostatniej kropli.


- Zakręć butelkę i mocno nią wstrząśnij przez kilka sekund.
- Na załączonej etykietce wpisz nazwę wykonanego produktu oraz datę ważności. Naklej etykietkę na plastikową butelkę, a następnie przyklej na etykietkę przezroczystą, zabezpieczającą folię. Produkt gotowy do użytku!


Postać wykonanego produktu:
Płynny olejek o żółtym kolorze i charakterystycznym dla ekstraktu z granatu zapachu.
Pełna instrukcja wykonania i zastosowania >> TUTAJ

2 komentarze:

  1. bardzo lubię za wydajność i nawilżenie. tylko czy wit c nie traci swoich właściwości w gotowym juz produkcie

    OdpowiedzUsuń
  2. Witamina C w postaci olejku jest trwała i nie traci swoich wartości tak szybko, dlatego ważność zestawów z tą formą witaminy jest dłuższa.
    Szybciej rozkłada się witamina C w formie kwasu askorbinowego, dlatego np. Serum flavo +C15EF wykonane na świeżo w domu zapewnia działanie tej formy przez 4 miesiące. Serum z witaminą C w postaci kwasu askorbinowego kupione w drogerii nie daje nam gwarancji ile jeszcze zostało w nim aktywnej witaminy C.

    OdpowiedzUsuń