poniedziałek, 22 sierpnia 2022

Zestawy na KREMY w ofercie BiochemiaUrody.comCZYM RÓŻNIĄ SIĘ KREMY WYKONANE Z NASZYCH ZESTAWÓW OD DROGERYJNYCH? 
 
W 100% są oparte na składnikach aktywnych!
 
# Nie posiadają zbędnych ulepszaczy typu barwniki, zapachy, czy nadmiar konserwantów.
# Dodawany do nich konserwant posiada także właściwości pielęgnacyjne i nawilżające.
# Zastosowany, naturalny zagęstnik pełni jednocześnie wiele funkcji i również pielęgnuje.
# Nie są oparte na wodzie tylko na hydrolatach, które również zawierają składniki aktywne.
# Wykonuje się je na zimno, bez potrzeby podgrzewania, rozpuszczania składników na gorąco lub odważania.
# Są bardzo skoncentrowane, zawierają wysokie stężenia składników aktywnych.
# Duża zawartość składników aktywnych sprawia, że często posiadają wyraźne zapachy lub kolory, które wynikają tylko z obecności naturalnych składników w przyzwoitych ilościach.
# Stosuje się je cienką warstwą, która nadal zadziała.
# Ze względu na to, że są treściwe może zdarzyć się problem wałkowania/rolowania kremu na skórze, najlepiej wtedy aplikować go cienką warstwą na lekko zwilżoną twarz spryskaną hydrolatem.
# Dobrze sprawdzają się jako kremowe maseczki.

KREM JAKO MASECZKA
- Nałóż grubszą warstwę kremu na twarz, szyję i dekolt, pozostaw na ok. 10-20 minut, a następnie nadmiar kremu zetrzyj płatkiem kosmetycznym nasączonym hydrolatem.


KREMY W OFERCIE BIOCHEMIAURODY.COM

Który Zestaw na krem jest odpowiedni dla mnie?
>>Dla cery tłustej i trądzikowej<< – Krem anty-trądzikowy AZELO/BHA

>>Dla cery suchej<< – Krem odżywczy ARGANOWY

>>Dla cery suchej i wrażliwej << - Krem łagodzący z lukrecją

>>Dla cery naczynkowej, delikatnej<< – Krem wzmacniający na NACZYNKA

>>Działanie przeciwzmarszczkowe<< – Krem reperujący WINOGRONOWY, Krem odnawiający z RETINOLEM+HA, Krem regenerujący z KWASEM LIPONOWYM, Krem ujędrniający SOJOWY z peptydami, Krem ochronny anty-UV

>>Silne działanie na zmarszczki<< - Krem odnawiający z RETINOLEM+HA, Krem ujędrniający SOJOWY z peptydami, Krem ochronny anty-UV

>>Przy rozszerzonych porach<< - Krem regenerujący z KWASEM LIPONOWYM

>>POLECANE NA LATO (dla każdego typu cery)<< – Krem ochronny anty-UV, Krem reperujący WINOGRONOWY

>>POLECANE NA ZIMĘ<< - Krem odżywczy ARGANOWY, Krem łagodzący z lukrecją, Krem ochronny anty-UV

Więcej informacji o tym komu polecamy dany krem znajdziecie tutaj>>http://biochemiaurody.com/vademekum/creams-comparison.html

UWAGA!  - wszystkie zestawy na kremy są oferowane w wersji standardowej lub w wersji bez akcesoriów, dzięki temu słoiki na kremy można wykorzystywać wielokrotnie,

ROLOWANIE KREMÓW
Rolowanie kremów, podkładów i innych kosmetyków po aplikacji niestety zdarza się czasem i może mieć różne powody:
- Często aplikujemy za grubą warstwę produktu.
- Kosmetyk może nie współgrać z produktem, który nakładamy POD lub NA krem i stąd efekt rolowania. Warto wtedy wypróbować różne warianty.
- Ostatnia możliwość, jeśli nakładamy krem na umytą wilgotną skórę, w małej ilości, delikatnie wklepując i dając mu czas na wchłonięcie i mimo wszystko dochodzi do rolowania, to znak, że nasza skóra tak akurat reaguje na ten krem i nic na to nie poradzimy. Jest to zawsze kwestia indywidualnej reakcji skóry z danym produktem. Mimo rolowania krem może być nadal stosowany, jedynie staje się to niewygodne, zwłaszcza w ciągu dnia. Po aplikacji i odczekaniu można przetrzeć skórę wilgotnym płatkiem i pozbyć się zrolowanych fragmentów.
NAJLEPSZYM SPOSOBEM NA WAŁKOWANIE jest spryskanie twarzy hydrolatem, nałożenie kremu lub innego kosmetyku w małej ilości i wmasowanie póki skóra jest mokra.
  


CZY MUSZĘ CODZIENNIE STOSOWAĆ KREM
Krem NIE jest obowiązkowym kosmetykiem jaki musisz aplikować.
Typowym stereotypem, który dominuje w naszej wiedzy na temat
pielęgnacji jest to, że należy skórę umyć, tonizować i nałożyć krem. Oczywiście nie jest to zła metoda pielęgnacji, ale bardzo zawężamy sobie możliwości jeżeli ograniczamy się tylko do kremów.

Najlepszą metodą jest stosowanie różnych kosmetyków, czyli pielęgnacja warstwowa nazywana layeringiem. Jeżeli używasz kremu będzie on wówczas ostatnią warstwą w programie porannym lub wieczornym.
Oprócz tego możesz wybrać serum, olejek roślinny, żel hialuronowy lub np. booster, czyli skoncentrowane serum o intensywnym działaniu. Dobrą opcją dla osób, które nie lubią kremów jest dwufazowy nawilżacz (żel hialuronowy + olejek).

CZYM RÓŻNI SIĘ KREM NA DZIEŃ OD KREMU NA NOC?
Główna różnica między kremem na dzień i na noc to obecność
filtrów anty UV. Pozostałe właściwości są takie same i powinny być bardziej dostosowane do rodzaju cery niż pory dnia.
Zalecamy wprowadzenie do porannego programu pielęgnacyjnego kremu z filtrami przez cały rok, tym bardziej jest to ważne kiedy słonko mocniej przygrzewa.

Wykonanie w warunkach domowych skutecznego kremu z filtrami przeciwsłonecznymi, o wysokim stopniu ochrony NIE jest możliwe, dlatego w tym zakresie polecamy stosować tradycyjne kremy z filtrami.

Jeżeli ktoś z jakiegoś powodu nie chce lub nie może stosować kremów z tradycyjnymi filtrami, są jeszcze do dyspozycji filtry naturalne. Trzeba jednak wiedzieć, że nie dają one tak silnej ochrony anty UV jak tradycyjne filtry.
W naszej ofercie posiadamy obecnie zestawy z naturalnymi filtrami:

Tutaj podajemy przykładowy program pielęgnacji na dzień, dla różnej
cery, zachęcamy do przeczytania:


ZESTAW NA KREM z BiochemiaUrody.com PRZEBADANY PRZEZ Laboratorium Badań Kosmetyków IZIS
Wszystkim, którzy jeszcze wahają się czy robić samodzielnie w domu kosmetyki przypominamy artykuł sprzed kilku lat gdzie wyjaśniamy między innymi, że nasze surowce kosmetyczne pochodzą od tych samych producentów, od których kupują firmy kosmetyczne oferujące gotowe kosmetyki.
Wszystkie surowce sprzedawane w naszym sklepie posiadają certyfikaty analizy i są dopuszczone do sprzedaży na terenie UE.
„W czasopiśmie "Twój Styl" ukazał się artykuł dziennikarki, która postanowiła sprawdzić czy Zestaw na krem kupiony w naszym serwisie i wykonany zgodnie z instrukcją w warunkach domowych jest bezpieczny.
Tekst w magazynie nie był sponsorowany, co więcej nie byliśmy świadomi o istnieniu takiej akcji.”

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz