poniedziałek, 8 października 2018

Jak wykonać zestaw na Booster jedwabisty z wit. C 25% + Q10 ?

FOTORELACJA, czyli krok po kroku robimy Zestaw - Booster jedwabisty z wit. C 25% + Q10 
Do kupienia >> http://biochemiaurody.com/sklep/boosterjedwabisty.html

1. Przed przystąpieniem do wykonania sprawdź zawartość zestawu i przygotuj sobie miejsce pracy zachowując podstawowe zasady higieny: czysty blat, umyte ręce itp. Wszystkie elementy wchodzące w skład zestawu są czyste i nie wymagają odkażania. Wszystkie półprodukty powinny mieć temperaturę pokojową.
2. Do pudełka z pastą przelej dokładnie, niemal do ostatniej kropli Ekstrakt z granatu w olejku i wymieszaj ostrożnie całość.

3. Następnie dokładnie wstrząśnij probówką z Koenzymem Q10, otwórz probówkę i za pomocą suchej końcówki bagietki, rozbij ewentualne grudki proszku na drobny pyłek. Do pasty przesyp koenzym Q10 i delikatnie wymieszaj całość bagietką przez ok. 10 -15 minut.
4. Starając się rozprowadzić wszelkie grudki proszku i rozbić je o ścianki słoika. Im dłużej i dokładniej będziesz mieszać, tym lepiej rozpuszczą i połączą się składniki. Na tym etapie otrzymasz pastę w kolorze pomarańczowym.


5.W dalszej kolejności możesz dodać do pasty witaminę E i ponownie dokładnie wymieszać całość na jednolitą masę. 
# W przypadku cery suchej, dodaj całą porcję witaminy E.
# W przypadku cery tłustej/mieszanej, możesz dodać tylko odrobinę witaminy E lub ją pominąć.6. Naklej etykietkę na słoik. Produkt gotowy do użytku!
Postać wykonanego produktu:
Jedwabista pasta o wyraźnym, pomarańczowym kolorze i zapachu charakterystycznym dla ekstraktu z granatu. Po czasie na wierzchu pasty mogą pojawiać się krople oleju, co jest naturalnym objawem i nie przeszkadza w użytkowaniu produktu. Pastę można wymieszać delikatnie przed użyciem.
Pełna instrukcja wykonania i zastosowania zestawu >> TUTAJ

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza