czwartek, 6 lutego 2020

Jak wykonać zestaw na Serum olejek regenerujący 3 X ROSE

Fotorelacja, czyli krok po kroku robimy Zestaw Serum olejek regenerujący 3 X ROSE1 - Przed przystąpieniem do wykonania serum sprawdź zawartość zestawu i przygotuj sobie miejsce pracy zachowując podstawowe zasady higieny: czysty blat, umyte ręce itp. Wszystkie elementy wchodzące w skład zestawu są czyste i nie wymagają odkażania. Wszystkie półprodukty powinny mieć temperaturę pokojową.


2 - W przypadku niezgodności lub niejasności NIE wykonuj zestawu, tylko skontaktuj się z nami na adres info@biochemiaurody.com


- Do plastikowej butelki z olejem z płatków róży z dodatkiem olejku eterycznego z róży damasceńskiej przelej olej z róży z probówki.


- Następnie dodaj cały Skwalan do pozostałych olejów w butelce, wymieszaj całość bagietką. Przelewając do butelki kolejne olejki daj im czas, aby spłynęły niemal do ostatniej kropli.

Opcjonalnie można na tym etapie dodać do Serum oddzielnie zakupiony Silikon roślinny:
» Opcjonalnie - Silikon roślinny EKO - 20-30 kropli jako dodatek. Silikon roślinny zmniejszy poczucie tłustości olejku i doda własności pielęgnacyjnych.

- Następnie dokładnie wstrząśnij probówką z Koenzymem Q10, otwórz probówkę i za pomocą suchej końcówki bagietki, rozbij ewentualne grudki proszku na drobny pyłek. Do mieszanki olejów przesyp koenzym Q10 


oraz Puder ze złotem w proszku i wymieszaj całość bagietką przez ok. 10 -15 minut, starając się rozprowadzić wszelkie grudki proszku.  Im dłużej i dokładniej będziesz mieszać serum, tym lepiej rozpuszczą i połączą się jego składniki.

- Na butelkę z gotowym serum naklej nową etykietkę z nazwą produktu, na datowniku natnij datę ważności.
- Odstaw butelkę z serum-olejkiem na 24h w ciemne miejsce, o temperaturze pokojowej. W między czasie możesz kilka razy wstrząsnąć butelką z Serum, aby ułatwić pełne rozpuszczenie koenzymu Q10 w proszku. Serum jest gotowe do użytku!


- Podręczną porcję serum możesz przechowywać w małej butelce zakupionej osobno w dziale Akcesoria. Pamiętaj, aby przed odlaniem porcji, wstrząsnąć najpierw butelką z serum.
Postać wykonanego produktu:
Płynny olejek o pomarańczowym kolorze i mocnym, miodowo-różanym zapachu.


Pełna instrukcja wykonania oraz informacje o zastosowaniu produktu znajdziesz tutaj >> http://www.biochemiaurody.com/vademekum/instrukcje/Instr.Serum%20Rose.html

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza