wtorek, 28 lipca 2020

Jak wykonać zestaw na Żel hialuronowy łagodzący z pantenolem?

FOTORELACJA, czyli krok po kroku robimy Zestaw Żel łagodzący z pantenolem.Zestaw zawiera wszystko, co potrzebne do wykonania łagodząco - nawilżającego żelu na bazie kompletu 3 rodzajów kwasów hialuronowych - wielkocząsteczkowego oraz małocząsteczkowego, z dodatkiem substancji o silnym działaniu gojącym i kojącym: 5% Pantenolu (pro-witaminy B5), biodostępnego Beta-glukanu (4%) i stężonego ekstraktu z lukrecji (0.5% kwasu glicyryzynowego). Obecność pantenolu, beta-glukanu i kwasu glicyryzynowego sprawia, iż czysty żel hialuronowy zyskuje silniejsze właściwości nawilżające, regenerujące oraz dodatkowo łagodzi podrażnienia i poprawia gojenie skóry.


1 - Przed przystąpieniem do wykonania żelu sprawdź zawartość zestawu i przygotuj sobie miejsce pracy zachowując podstawowe zasady higieny: czysty blat, umyte ręce itd. Wszystkie elementy wchodzące w skład zestawu są czyste i nie wymagają odkażania. Wszystkie półprodukty powinny mieć temperaturę pokojową.

2 - W przypadku niezgodności lub niejasności NIE wykonuj zestawu, tylko skontaktuj się z nami na adres info@biochemiaurody.com


- Do plastikowej butelki z żelem hialuronowym dodaj cały pantenol (witaminę B5)


oraz Beta-glukan w płynie.


Wymieszaj dokładnie całość za pomocą dołączonej bagietki.


- Następnie dodaj całą porcję kwasu glicyryzynowego i mieszaj żel cierpliwie i dokładnie przez kilka minut, proszek rozpuści się całkowicie po czasie.


- Naklej na butelkę etykietkę z nazwą gotowego produktu, wpisując uprzednio datę ważności żelu.
Żel gotowy do użytku!


Postać wykonanego produktu:
Bezbarwny, przezroczysty, bezzapachowy, gęsty żel.
Przechowywanie i trwałość wykonanego żelu:
ok. 6-8 miesięcy od daty zakupu; w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowejunikać bezpośredniego dostępu wilgoci i nasłonecznionych miejsc.


Pełna instrukcja oraz informacje o zastosowaniu produktu TUTAJ >> 

Żel można aplikować z butelki, w której się go wykonuje lub, według uznania, dokupić inną butelkę np. airless lub z pompką:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza