sobota, 5 września 2020

Jak wykonać zestaw na Serum AZELO 10%?

FOTORELACJA, czyli krok po kroku robimy Zestaw Serum AZELO 10%.


Regulacja skóry tłustej + rozjaśnienie przebarwień! 
Pochodna kwasu azelainowego (10%), witamina B3zielona herbata, beta-glukanekstrakt z winogron.


1. Przed przystąpieniem do wykonania serum sprawdź zawartość zestawu, przeczytaj dokładnie instrukcję i przygotuj sobie miejsce pracy zachowując podstawowe zasady higieny: czysty blat, umyte ręce itd. Wszystkie elementy wchodzące w skład zestawu są czyste i nie wymagają odkażania. Wszystkie półprodukty powinny mieć temperaturę pokojową.


2 - W przypadku niezgodności lub niejasności NIE wykonuj zestawu, tylko skontaktuj się z nami na adres info@biochemiaurody.com


- Do butelki z Mleczkiem przelej hydrolat z probówki, 

następnie przelej Azelaic+glicyna


oraz Beta-glukan. Poczekaj, aż spłynie cały płyn, niemal do ostatniej kropli. Za pomocą szpatułki wymieszaj dokładnie roztwór przez kilka sekund.


- Następnie dodaj do mleczka Żel hialuronowy i wymieszaj (pomóż sobie szpatułką, aby wydobyć całą porcję żelu z probówki).- Na koniec przesyp do mleczka Witaminę B3 (Niacynamid)


dodaj Mleczan sodu, wymieszaj dokładnie całość przez kilka minut, aż do rozpuszczenia wszystkich proszków. Po dodaniu i rozpuszczeniu wszystkich składników, mleczko ulegnie rozrzedzeniu i konsystencja serum stanie się bardziej płynna.- Na butelkę z gotowym serum naklej nową etykietkę z nazwą produktu, na datowniku natnij datę ważności. Serum jest gotowe do użytku!


- Podręczną porcję serum możesz przechowywać w małej butelce zakupionej osobno w dziale Akcesoria. Pamiętaj, aby przed odlaniem porcji, wstrząsnąć najpierw butelką z serum.


Postać wykonanego produktu:
Płynna, mleczna emulsja, w kolorze beżowym i delikatnym zapachu.

Przechowywanie i trwałość wykonanego produktu:
6 miesięcy od daty wykonania. Zarówno zapas serum, jak i podręczną porcję serum przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu; w temperaturze pokojowej; unikać bezpośredniego dostępu wilgoci i nasłonecznionych miejsc.


Informacje o tym jak stosować produkt znajdziesz tutaj, pod instrukcją wykonania >>


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza