sobota, 2 czerwca 2018

Jak wykonać zestaw na Eliksir winogronowy DNA?

FOTORELACJA, czyli krok po kroku robimy Eliksir winogronowy DNA
Do kupienia tutaj >>  https://www.biochemiaurody.com/sklep/serum-grape.html
1 - Przed przystąpieniem do wykonania eliksiru sprawdź zawartość zestawu i przygotuj sobie miejsce pracy zachowując podstawowe zasady higieny: czysty blat, umyte ręce itd. Wszystkie elementy wchodzące w skład zestawu są czyste i nie wymagają odkażania. Wszystkie półprodukty powinny mieć temperaturę pokojową.

2 - W przypadku niezgodności lub niejasności NIE wykonuj zestawu, tylko skontaktuj się z nami na adres info@biochemiaurody.com


- Do butelki z Mleczkiem winogronowym przesyp cały proszek z kwasem hialuronowym ULMW. Za pomocą plastikowej bagietki wymieszaj dokładnie roztwór.


- Następnie dodaj do mleczka Żel hialuronowy i wymieszaj bagietką (pomóż sobie bagietką, aby wydobyć całą porcję żelu z probówki).


- W dalszej kolejności dodaj do mleczka Resweratrol, 


Witaminę C-olejek, 


Pro-kwas hialuronowy 


oraz Kompleks miedziowy. Wymieszaj dokładnie całość przez kilka minut! Przelewając do butelki kolejne płynne składniki daj im czas, aby spłynęły niemal do ostatniej kropli.


- Na plastikową butelkę z gotowym eliksirem (która służy do przechowywania zapasu eliksiru) oraz na pustą butelkę z pipetką naklej nowe etykietki z nazwą gotowego produktu, wpisując na nich uprzednio datę ważności eliksiru. Eliksir jest gotowy do użytku!

- Wstrząśnij jeszcze raz butelką z gotowym eliksirem i przelej porcję eliksiru do podręcznej butelki, użyj w tym celu szklaną pipetkę przy nakrętce butelki.

Postać wykonanego produktu:
Płynno-żelowa, mleczna emulsja, w kolorze różowo-karmelowym i delikatnym zapachu.
Pełna instrukcja wykonania i zastosowania TUTAJ >> https://www.biochemiaurody.com/vademekum/instrukcje/Instr.Eliksir%20winogr.htmlBrak komentarzy:

Prześlij komentarz