poniedziałek, 8 października 2018

Jak wykonać zestaw na Serum rozjaśniające EXTRA ?

FOTORELACJA czyli krok po kroku robimy Zestaw SERUM ROZJAŚNIAJĄCE EXTRA 
Do kupienia >> http://biochemiaurody.com/sklep/serum-bright.html

1. Przed przystąpieniem do wykonania serum sprawdź zawartość zestawu i przygotuj sobie miejsce pracy zachowując podstawowe zasady higieny: czysty blat, umyte ręce itd. Wszystkie elementy wchodzące w skład zestawu są czyste i nie wymagają odkażania. Wszystkie elementy zestawu powinny mieć temperaturę pokojową.


2. Do butelki z Mleczkiem winogronowym przelej hydrolat z probówki (niewidoczny na zdjęciu), następnie przelej cały płyn z kwasem liponowym.3. Następnie kwas glicyryzynowym i ...i witaminę B3. Za pomocą plastikowej bagietki wymieszaj dokładnie roztwór.4. W dalszej kolejności dodaj do mleczka Izoflawony sojowe oraz ....... Witaminę C - olejek. Wymieszaj dokładnie całość przez kilka minut! Przelewając do butelki kolejne płynne składniki daj im czas, aby spłynęły niemal do ostatniej kropli.
5. Na koniec dodaj do mleczka Azelaic+glicyna i dokładnie wymieszaj całość bagietką przez kilkanaście sekund.6. Na plastikową butelkę z gotowym serum oraz na pustą, szklaną butelkę z pipetką naklej nowe etykietki z nazwą gotowego produktu, na datowniku zaznacz  datę ważności serum. Serum jest gotowe do użytku!
Postać wykonanego produktu:
Płynna, mleczna emulsja, w kolorze różowo-beżowym i delikatnym zapachu.Pełna instrukcja wykonania i zastosowania zestawu >> TUTAJ

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz