KURACJA RETINOLEM + RETINOIDEM

Witamina A to najlepiej poznany i najskuteczniejszy składnik przeciwzmarszczkowy zastosowany w kosmetyce. Jej stymulujące działanie zmniejsza zmiany pojawiające się wraz z procesem starzenia dlatego nazywana jest WITAMINĄ MŁODOŚCI. 
Ilość witaminy A w skórze drastycznie spada pod wpływem promieniowania słonecznego, zwłaszcza promieniowania UVA, które dociera do skóry przez cały rok, bez względu na pogodę i nasłonecznienie. Z tego powodu niedobory witaminy A należy regularnie uzupełniać poprzez zastosowanie produktów ze skuteczną formą witaminy A bezpośrednio na skórę. Dawki witaminy A dostarczane organizmowi w diecie, docierają do skóry w ostatniej kolejności i często są niewystarczające.

1. Jakie są rodzaje witaminy A, które z nich nazywamy zaawansowanymi formami oraz jak działają na skórę - czyli wszystko o witaminie A znajdziecie  TUTAJ.

2. W naszej ofercie znajdują się 4 zestawy z zaawansowanymi formami witaminy A o różnych konsystencjach i sile działania, tak, aby każda osoba mogła wybrać produkt najbardziej odpowiedni dla siebie. Tabelę z ich zestawieniem i opisem  znajdziecie TUTAJ.

3. JESIENNO ZIMOWA KURACJA RETINOLEM I RETINOIDEM
- Dlaczego jesień jest najlepszą porą na rozpoczęcie takiej kuracji?
- Jakich produktów należy unikać, a jakie są zalecane w czasie kuracji?
- Czy skóra może się przyzwyczaić do retinolu i retinoidu?
- Komu polecamy produkty z retinolem i retinoidem?
Odpowiedź na te pytania oraz wiele innych znajdziecie TUTAJ.

4. KURACJA ŁĄCZONA KWASAMI + RETINOLEM I RETINOIDEM >> TUTAJ

5. Jakie oleje i masła roślinne polecamy przy kuracji retinolem i retinoidem >> TUTAJ 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz