czwartek, 9 czerwca 2016

Witamy w serwisie BiochemiaUrody.com!

Artykuły, posty, informacje
Serwis Biochemia Urody, od początku istnienia, był nie tylko sklepem internetowym,  ale również źródłem informacji na temat składników kosmetycznych oraz skutecznej pielęgnacji, zarówno dla osób początkujących, jak i doświadczonych w przygotowywaniu własnych mikstur kosmetycznych.
Aby ułatwić wam odnalezienie informacji, z którymi się dzielimy postanowiliśmy założyć blog - Biochemiaurodyblog.blogspot.com
Znajdziecie tutaj sezonowe porady dotyczące pielęgnacji, przykładowe programy pielęgnacyjne dla różnych rodzajów cer oraz wiele innych porad i podpowiedzi jak skutecznie dbać o swoją skórę.


Co oferujemy?
Tym, którzy nas odwiedzili po raz pierwszy przypominamy, że oferujemy surowce i półprodukty kosmetyczne w postaci samodzielnej lub jako odpowiednio skomponowane i odważone zestawy, służące do wyrobu własnych, naturalnych i efektywnych mikstur pielęgnacyjnych w warunkach domowych. Wszystkie surowce posiadają certyfikaty analizy potwierdzające ich bezpieczeństwo zastosowania. Oferowane surowce NIE są przeznaczone do zastosowania wewnętrznego. Wszystkie oferowane i stosowane do konfekcjonowania surowce, akcesoria i opakowania spełniają normy farmaceutyczne lub laboratoryjne.
Natura oferowanych przez nas zestawów wymaga wiele ręcznej pracy i aptekarskiej dokładności. Niektóre bardziej skomplikowane zestawy składają się z ponad 10 elementów, każdy z nich musi zostać odpowiednio przygotowany i osobno zapakowany. Aby zapewnić ich świeżość zestawy nie są przygotowywane z dużym wyprzedzeniem, ale często dopiero na zamówienie.  Gwarantujemy, świeżość, dokładność i dbałość o najdrobniejsze detale w przypadku każdego otrzymanego zestawu oraz pewność, że z każdego zakupionego zestawu można wyczarować udany i skuteczny produkt pielęgnacyjny.

Historia powstania serwisu ‘BiochemiaUrody.com’
Nasz serwis powstał w roku 2006. Rok ten można nazwać początkiem rozwoju idei  sklepów oferujących surowce do produkcji kosmetyków w warunkach domowych w Polsce.  Podobne sklepy znane były w Niemczech, Anglii, a zwłaszcza w USA już dużo wcześniej, tj. od lat 80-tych.
Natomiast u nas trend dbałości o to co kładziemy „na talerz i na twarz” rozwijał się dużo wolniej ;-) Najpierw Polki zaczęły dbać o zdrowe jedzenie. Kiedy czytanie i analizowanie składu produktów spożywczych stało się już normą, przyszła kolej na kosmetyki. Ideę ‘świadomego’ wyboru produktów do pielęgnacji oraz tworzenia domowych mikstur kosmetycznych zapoczątkowało między  innymi forum dyskusyjne „Biochemia Urody”, założone i prowadzone od 2004 roku przez biotechnologa - Barbarę Kwiatkowską, która jest nadal naszym konsultantem.
Kolejnym krokiem było pojawienie się na rynku polskim sklepów, oferujących surowce kosmetyczne takie jak, oleje lub hydrolaty, które mogą być bezpośrednio stosowane na skórę i włosy  oraz surowców kosmetycznych do wyrobu własnych domowych mikstur pielęgnacyjnych.
Warto podkreślić, że serwis BiochemiaUrody.com jako pierwszy wprowadził gotowe, odpowiednio skomponowane i odważone zestawy, służące do wyrobu własnych  mikstur kosmetycznych w warunkach domowych. Od początku naszej działalności  postanowiliśmy domowy wyrób produktu pielęgnacyjnego dostosować do możliwości każdej osoby!

Cztery pierwsze Zestawy na BU
W 2006 roku naszą ofertę rozpoczęliśmy od CZTERECH ZESTAWÓW:
- Zestaw Serum antyoksydacyjne flavo +C15EF, nazywane przez naszych klientów ‘produkt legenda’


- Zestaw Olejek myjący, który od kilku lat jest  najlepiej sprzedającym się produktem w naszej ofercie.
http://www.biochemiaurody.com/sklep/olejekmyj.html
- Zestaw Tonik z kwasem BHA 2%
http://www.biochemiaurody.com/sklep/tonikbha.html
- Zestaw Peeling enzymatyczny EKO
http://www.biochemiaurody.com/sklep/peelenzymaticEKO.html
Kolejno wprowadzaliśmy następne zestawy  oraz surowce do bezpośredniego stosowania.  Mimo upływających lat pozostaliśmy wierni naszym przesłaniom i założeniom: http://biochemiaurody.com/about.html#przeslania
>>Nasze główne przesłanie to hasło –PIELĘGNACJA SKÓRY POPARTA FAKTAMI 
- czyli jeśli dany półprodukt kosmetyczny lub surowiec aktywny znajdzie się w naszej ofercie, to możesz być pewien, że stoją za nim badania potwierdzające jego skuteczność działania i użyteczność w zastosowaniu zewnętrznym na skórę.<<

Dziękujemy  naszym klientom za zainteresowanie i współpracę w ciągu całego okresu naszej działalności :-)  To dzięki WAM Biochemia Urody nadal istnieje i cały czas się rozwija ;-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz