poniedziałek, 8 października 2018

Jak wykonać Zestaw na SERUM antyoksydacyjne FLAVO + C15EFFotorelacja czyli krok po kroku robimy Zestaw SERUM antyoksydacyjne FLAVO + C15EF

Do kupienia >> http://biochemiaurody.com/sklep/serumferulicCE.html

1. Przed przystąpieniem do wykonania serum sprawdź zawartość zestawu i przygotuj sobie miejsce pracy zachowując podstawowe zasady higieny: czysty blat, umyte ręce itd. Wszystkie elementy wchodzące w skład zestawu są czyste i nie wymagają odkażania. Wszystkie półprodukty powinny mieć temperaturę pokojową.2. Do hydrolatu dodaj Glikol butylenowy. Poczekaj, aż spłynie cały płyn, niemal do ostatniej kropli. Wymieszaj dokładnie całość.
3. Następnie dodaj do roztworu Potrójny żel hialuronowy z probówki i wymieszaj całość bagietką (pomóż sobie bagietką, aby wydobyć całą porcję żelu z probówki).

4. Przesyp do hydrolatu cały proszek z Kwasem askorbinowym. Za pomocą plastikowej bagietki wymieszaj dokładnie roztwór, aż do całkowitego rozpuszczenia proszku.
5. W dalszej kolejności dodaj do butelki Kwas ferulowy w płynie ...... oraz Kompleks na naczynka i wymieszaj dokładnie całość.6. Następnie dodaj do serum witaminę E w płynie (pomóż sobie bagietką, by wydobyć cały gęsty płyn) i wymieszaj całość.
7. Opcjonalnie, czyli wg. życzenia można na tym etapie dodać do Serum alkohol oraz/lub Kompleks silikonowy w ilości podanej tutaj:http://biochemiaurody.com/vademekum/instrukcje/Instr.Serum%20C15EF.htmlNastępnie na plastikową butelkę z serum (która służy do przechowywania zapasu serum w lodówce) oraz na opróżnioną butelkę z pipetką naklej nowe etykietki z nazwą gotowego produktu.


Przygotuj datownik, zaznaczając datę ważności. Serum jest gotowe do użytku!
Wstrząśnij jeszcze raz butelką z gotowym serum i przelej porcję serum do podręcznej butelki, użyj w tym celu szklaną pipetkę przy nakrętce butelki.

Postać wykonanego produktu:
Wersja ORYGINALNA: Płynne, jasno-żółte serum, o charakterystycznym, lekko metalicznym zapachu, wynikającym z obecności kwasu ferulowego.
Pełna instrukcja wykonania i zastosowania zestawu >> TUTAJ


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza