poniedziałek, 13 kwietnia 2020

Jak postępować z zestawami zakupionymi w sklepie Biochemiaurody.com ?

PRZED  zakupem
Aby ułatwić orientację na naszej stronie, polecamy zwrócić uwagę na nazwy produktów. 
Naszą ofertę można podzielić na dwie grupy:


1. Wszystkie oferowane produkty, które mają w nazwie jako pierwsze słowo "ZESTAW" są zestawami, składającymi się z kilku lub kilkunastu elementów i akcesoriów, z których wykonuje się gotowy produkt zgodnie z bardzo dokładną instrukcją na naszej stronie. Zestawy są tak skomponowane, że zawierają zazwyczaj wszystko co potrzebne do wykonania gotowego produktu, łącznie z opakowaniem. Jeśli brak jakiegoś składnika w zestawie i należy go dostarczyć, wówczas każdy jest o tym informowany na stronie opisującej dany zestaw w części: "Dodatkowe składniki, których brak w zestawie i należy dostarczyć:" 
Na stronie opisującej dany zestaw jest również podana zawartość zestawu. 2. Wszystkie produkty, które NIE mają w nazwie  słowa "ZESTAW" służą do bezpośredniego stosowania na skórę np. hydrolaty, pudry, oleje i masła roślinne. Przy każdym produkcie podana jest bardzo dokładna instrukcja zastosowania.

Co należy dokupić do zestawu?
Kupując zestaw zawsze zwróć uwagę na część "Dodatkowe składniki, których brak w zestawie i należy dostarczyć:" 
- Przykładowo kupując zestaw na krem potrzebujemy dodatkowo zakupić dowolny hydrolat lub sok z aloesu oraz konserwant, które starczą do wykonania wielu zestawów na kremy, więc kupujemy je tylko raz na jakiś czas. 

- Dodatkowo mamy do wyboru zestawy na kremy z akcesoriami i bez akcesoriów. Kupując zestaw bez akcesoriów możemy dokupić osobno słoik na krem lub zastosować swój, który posiadasz w domu. 


- W zestawach na serum, booster, żel hialuronowy, tonik znajduje się zawsze opakowanie, w którym możesz przechowywać wykonany kosmetyk, ale jeżeli chcesz np. podręczną porcję serum trzymać w buteleczce z zakraplaczem lub żel hialuronowy wolisz aplikować z butelki air-less, trzeba ją dodatkowo zakupić >> https://www.biochemiaurody.com/sklep/o-akcesoria.html

Zachęcamy do wielokrotnego wykorzystania opakowań dlatego nie dodajemy pustych butelek.PO ZAKUPIE ZESTAWU

- Każdy zestaw jest pakowany w papierową, szarą torebkę. Jeden zestaw to osobny kosmetyk. Na torebce z tyłu zobaczysz numerki, które nie są dla Ciebie ważne, to tylko numer seryjny zestawu.


- Po otrzymaniu zestawu możesz sprawdzić jego zawartość i porównać ze składem na naszej stronie. Pamiętaj jednak regułę, aby nigdy na raz nie otwierać więcej niż jednego zestawu i nie mieszać składników różnych zestawów.

- Surowce kosmetyczne przygotowywane są na zamówienie, nie leżakują na półkach, dzięki temu produkty zawierają mało konserwantów i są zawsze świeże, to jednak również oznacza, że mają krótsze daty ważności. To tak, jak z pieczywem, te foliowane bardziej zakonserwowane ma długie daty ważności, a te świeże wytrzyma tylko kilka dni.
Dlatego ważne aby zwrócić uwagę na termin przydatności.

- Każdy nasz zestaw ma dwie daty ważności, inna dla zestawu przed wykonaniem, liczona od dnia zakupy i potem drugi termin przydatności już wykonanego kosmetyku, liczony od dnia połączenia składników.

- Ważność i sposób przechowywania każdego zestawu znajdziesz na naszej stronie w jego opise lub tutaj w tabeli zbiorczej Pod tabelą znajduje się przydatna legenda.

- Po otrzymaniu zestawu nie musisz wykonywać go od razu, jeśli masz zamiar go dłużej przechowywać zapisz sobie na torebce jego ważność wyliczając ją na podstawie daty zakupu.

- Przed wykonaniem zestawu zawsze najpierw przeczytaj dokładnie całą instrukcję, sprawdź czy posiadasz wszystko co niezbędne do zrobienia zestawu i dopiero zacznij go wykonywać. Podobnie jak przy gotowaniu czy pieczeniu ciasta, najpierw sprawdzamy czy mamy wszystko co jest potrzebne w przepisie, aby w połowie wykonywania potrawy nie zorientować się, że czego nam brakuje i nie możemy dokończyć.


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza