poniedziałek, 8 października 2018

Jak wykonać zestaw na Booster rozświetlający z wit.C E-AA 25% ?

FOTORELACJA, czyli krok po kroku robimy Zestaw - Booster rozświetlający z wit.C E-AA 25% 
Do kupienia tutaj >> http://biochemiaurody.com/sklep/boostere-aa25.html

1. Przed przystąpieniem do wykonania sprawdź zawartość zestawu i przygotuj sobie miejsce pracy zachowując podstawowe zasady higieny: czysty blat, umyte ręce itp. Wszystkie elementy wchodzące w skład zestawu są czyste i nie wymagają odkażania. Wszystkie półprodukty powinny mieć temperaturę pokojową.

2. Na wstępie przygotuj w płytkim naczyniu ciepłą wodę (woda powinna być na tyle ciepła, że można do niej włożyć palec). Będzie potrzebna do 'ciepłej kąpieli' w dalszym etapie.3. Do plastikowego kubeczka przelej Glikol roślinny, daj sobie czas, aby płyn spłynął niemal do ostatniej kropli.4. Następnie ostrożnie i dokładnie przesyp do kubeczka Etylowany kwas askorbinowy.5. Zacznij mieszać roztwór za pomocą bagietki, aby rozprowadzić proszek w płynie.6. Włóż kubeczek do wcześniej przygotowanej ciepłej kąpieli wodnej, uważaj, by nie wylać zawartości kubeczka. Delikatnie mieszaj roztwór, aż stanie się on idealnie przezroczysty, czyli proszek w całości się rozpuści. Zajmie Ci to ok. 5 minut dokładnego mieszania. Naczynie z wodą już Ci nie będzie dalej potrzebne.7. W dalszej kolejności przelej do roztworu Resweratrol i ponownie wymieszaj całość bagietką.8. Na tym etapie roztwór nabierze bursztynowego koloru.9. Całość przelej do butelki z pipetką po glikolu.
Na załączonej etykietce wpisz nazwę wykonanego produktu oraz datę ważności. Naklej etykietkę na plastikową butelkę, a następnie przyklej na etykietkę przezroczystą, zabezpieczającą folię. Produkt gotowy do użytku!


Prawidłowo wykonany Booster to wodnisty płyn o bursztynowym kolorze i delikatnym zapachu.Pełna instrukcja wykonania i zastosowania zestawu >> TUTAJ

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz