niedziela, 16 grudnia 2018

Jak wykonać zestaw na Booster olejowy RR 2% (retinol + retinoid)?

FOTORELACJA, czyli krok po kroku robimy Zestaw na Booster olejowy RR 2% (retinol + retinoid)

Do kupienia >> http://biochemiaurody.com/sklep/serumoil-renew2.html


1 - Przed przystąpieniem do wykonania serum sprawdź zawartość zestawu i przygotuj sobie miejsce pracy zachowując podstawowe zasady higieny: czysty blat, umyte ręce itp. Wszystkie elementy wchodzące w skład zestawu są czyste i nie wymagają odkażania. Wszystkie półprodukty powinny mieć temperaturę pokojową.


2 - W przypadku niezgodności lub niejasności NIE wykonuj zestawu, tylko skontaktuj się z nami na adres info@biochemiaurody.com


- Do pustej, plastikowej butelki przelej ostrożnie Skwalan, 


potem Silikon roślinny


Następnie Olej z pestek porzeczki czarnej i wymieszaj całość bagietką.- W dalszej kolejności bardzo ostrożnie i dokładnie przelej do butelki Retinol i Retinoid w płynie.
- Przelewając do butelki kolejne olejki daj im czas, aby spłynęły niemal do ostatniej kropli. Zakręć butelkę i mocno nią wstrząśnij przez kilka sekund.


- Na załączonej etykietce wpisz nazwę wykonanego produktu oraz datę ważności. Naklej etykietkę na plastikową butelkę, a następnie przyklej na etykietkę przezroczystą, zabezpieczającą folię. Produkt gotowy do użytku!

Postać wykonanego produktu:
Płynny olejek o zielonkawym kolorze, z możliwym osadem. Zapach nawiązuje do charakterystycznego zapachu oleju z pestek czarnej porzeczki.
Pełna instrukcja wykonania i zastosowania zestawu >> TUTAJ

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza