niedziela, 16 grudnia 2018

Jak wykonać zestaw na Booster miedziowy 2xCu 6%?

FOTORELACJA, czyli krok po kroku robimy Zestaw na Booster miedziowy 2xCu 6%

Do kupienia >> http://biochemiaurody.com/sklep/boostercopper.html

Przed przystąpieniem do wykonania sprawdź zawartość zestawu i przygotuj sobie miejsce pracy zachowując podstawowe zasady higieny: czysty blat, umyte ręce itp. Wszystkie elementy wchodzące w skład zestawu są czyste i nie wymagają odkażania. Wszystkie półprodukty powinny mieć temperaturę pokojową.Do butelki z peptydami miedziowymi przelej ostrożnie i dokładnie Kompleks miedziowy.


Następnie pro-kwas hialuronowy.  Zakręć butelkę i mocno nią wstrząśnij przez kilka sekund.


Na załączonej etykietce wpisz nazwę wykonanego produktu oraz datę ważności. Naklej etykietkę na plastikową butelkę, a następnie przyklej na etykietkę przezroczystą, zabezpieczającą folię. Produkt gotowy do użytku!
Postać wykonanego produktu:
Wodnisty płyn o niebieskim kolorze.
Pełna instrukcja wykonania i zastosowania zestawu >> TUTAJ

2 komentarze:

  1. Dzien dobry, chcialbym dowiedziec sie czy booster miedziowy moge laczyc z odzywczym zelem hialuronowym, ma on 4% niacynamidu. Zalezy mi na stosowaniu niacynamidu w pielegnacji, uzywam tez esencji z 6% niacynamidu i nie wiem czy moge wlaczyc peptyd miedziowy jako kolejny krok wieloetapowej pielegnacji. Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Tak, można łączyć Booster miedziowy z wszystkimi zestawami na żele w naszej ofercie, również z żelem hialuronowym odżywczym. W wieloetapowej pielęgnacji Booster miedziowy aplikujemy jako pierwszy po umyciu i tonizowaniu hydrolatem. Po boosterze należy odczekać około 1-2 min i nakładać kolejne produkty pielęgnacyjne. Więcej informacji o tym jak stosować booster podajemy w części 'zastosowanie produktu', pod isntrukcją wykonania.

      Usuń