wtorek, 5 czerwca 2018

Jak wykonać zestaw na Serum na okolice oczu i naczynka ?

FOTORELACJA, czyli krok po kroku robimy Serum na okolice oczu i naczynka1 - Przed przystąpieniem do wykonania serum sprawdź zawartość zestawu i przygotuj sobie miejsce pracy zachowując podstawowe zasady higieny: czysty blat, umyte ręce itd. Wszystkie elementy wchodzące w skład zestawu są czyste i nie wymagają odkażania. Wszystkie półprodukty powinny mieć temperaturę pokojową.
2 - W przypadku niezgodności lub niejasności NIE wykonuj zestawu, tylko skontaktuj się z nami na adres info@biochemiaurody.com

- Do pustego opakowania dodaj Żel hialuronowy. (w fotorelacji przedstawione jest opakowanie air-less, które można zakupić osobno)


oraz Mleczko jedwabne i wymieszaj ostrożnie bagietką (pomóż sobie bagietką, aby wydobyć całą porcję żelu i mleczka).

- Następnie przelej do opakowania Kompleks peptydowy 

i Kompleks na naczynka. Wymieszaj dokładnie całość przez kilkanaście sekund. Przelewając kolejne płynne składniki daj im czas, aby spłynęły niemal do ostatniej kropli!
5 - W fotorelacji przedstawione jest opakowanie air-less, które można zakupić osobno. Jeśli wykonujesz serum w butelce air-less, następnie nałóż na dno butelki nakładkę pompującą, wciskając ją do końca. Aby zacząć stosować serum, najpierw musisz kilkakrotnie nacisnąć pompkę, aż serum zacznie być dozowane.


- Na opakowanie z gotowym serum naklej etykietkę z nazwą gotowego produktu, wpisując na niej uprzednio datę ważności serum. Serum gotowe do użytku!
Postać wykonanego produktu:
Płynno-żelowa, mleczna emulsja, w kolorze jasno-brązowym i charakterystycznym zapachu.

Pełna instrukcja wykonania oraz zastosowania zestawu >>  TUTAJ Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza